Valivé ložiská

Štandardné a špeciálne valčekové, kuželíkové a súdkové ložiská

Otoče

Otoče

Široký sortiment otočí do veľkosti vonkajšieho priemeru až 4000 mm

Integrované prevody

Rozmerové a typové rady pre rôznorodé aplikácie

Ložiská so skríženými kuželíkmi

Typový rad ložísk pre veľmi presné aplikácie

Opracované krúžky

Veľkorozmerné opracované krúžky s ozubením alebo bez ozubenia do veľkosti 4000 mm

Valčeky

Valčeky

Rozmerový sortiment do veľkosti vonkajšieho priemeru až 140 mm

Kariéra

Kariéra

V prípade Vášho záujmu o voľné pracovné miesta zašlite žiadosť so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu spoločnosti:
PSL, a. s.
Personálne oddelenie
Robotnícka
01701 Považská Bystrica

kontaktná osoba:
Ing. Matej Horečný - referent Personalistiky
T: 042 4371 565, E: Prosím kliknúť

Informácie pre záujemcov o zamestnanie

PSL, a.s., Robotnícka, 017 01 Považská Bystrica, IČO: 31 626 599 vás ako prevádzkovateľ v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „Nariadenie GDPR“) informuje o spôsobe spracúvania vašich osobných údajov. Vaše osobné údaje budeme spracúvať pre účely plnenie povinností zamestnávateľa súvisiacich s pracovným vzťahom, vrátane predzmluvných vzťahov.

Právnym základom spracúvania je predzmluvný a zmluvný vzťah, poskytnutie vašich osobných údajov je preto nevyhnuté na naplnenie predzmluvných a zmluvných požiadaviek.

Vaše osobné údaje nebudeme v rámci výberového konania poskytovať žiadnym príjemcom.

Vaše osobné údaje súvisiace s výberovým konaním budeme spracúvať po dobu 5 rokov od získania.

Ďalej vás informujeme, že v zmysle nariadenia GDPR máte právo prístupu k osobným údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a právo namietať proti spracúvaniu ako aj právo na prenosnosť údajov. Taktiež máte právo podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov (www.uoou.sk).

Kontakt na našu zodpovednú osobu: Ing. Martin Zajíček, e-mail: Prosím kliknúť

18.01.2018

Programátor špecialista

Náplň práce:
  • správa SAP modulov FI,CO,HR.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdelanie technického, ekonomického alebo vedeckého smeru zamerané na oblasť informatiky
  • Aktívna znalosť anglického jazyka.

Ponúkame:

  • Stabilné pracovné podmienky
  • Sociálne výhody
  • Motivujúce finančné ohodnotenie v rozmedzí od 1000 do 1300 EUR
  • Možnosť odborného a kariérneho rastu.

09.05.2017

Sústružník, brusič, CNC sústružník, CNC brusič

  • Sústruženie, brúsenie ložiskových krúžkov a komponentov – teliesok, guličiek.
  • Práca na klasických, NC a CNC strojoch.

Požadujeme:
  • Vzdelanie, resp. prax v danej profesii.
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
  • Ochotu pracovať vo viaczmennej prevádzke.
Ponúkame:
  • Stabilné pracovné podmienky.
  • Sociálne výhody.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie v rozmedzí od 800 do 1100 EUR .
  • Pre vybrané profesie možnosť náborového príspevku.