PSL, a.s.

PSL_headqPSL je výrobcom ložísk s viac ako 60-ročnou tradíciou. Sídlo vedenia    spoločnosti, výrobný závod a vývojové centrum sa nachádza v Považskej Bystrici na Slovensku. Hlavné oblasti výrobného programu predstavuje výroba štandardných a špeciálnych veľkorozmerných valivých a otočných ložísk,  integrovaných prevodov a valčekov.

 

 

Výrobky PSL nachádzajú uplatnenie v rozmanitých oblastiach a aplikáciách. Základom kvalitných výrobkov PSL je vynikajúca odborná a technická úroveň konštruktérov a technológov, vysoko kvalifikovaní operátori, skúsení výrobní pracovníci a v neposlednej miere najmodernejšie výrobné a kontrolné stroje a zariadenia.

 

 

Takmer všetka produkcia PSL sa vyváža najmä do krajín Európskej únie, USA a Ruskej federácie.  Prostredníctvom dcérskych spoločností zo skupiny PSL a siete zmluvných predajcov je PSL schopná poskytovať predajný servis, operatívne a vysokokvalifikované technické poradenstvo a popredajné služby zákazníkom prakticky po celom svete.

 

 

 

 

PSL, a.s od svojho vzniku v roku 1995 dokazuje, že je stabilným a spoľahlivým výrobcom ložísk s vysokou kvalitou produkcie. Exportom svojich výrobkov do mnohých krajín sveta zo všetkých kontinentov sa spoločnosť dostala do povedomia používateľov ložísk a otočí na celom svete. 

 
Klientska zóna
MenoHeslo
 Zapamätať
RegistráciaZabudol som heslo
Novinky

24.02.2016Pozvánka na výstavu

Pozvánka na výstavu

Srdečne Vás pozývame na návštevu našej expozície na výstave OTC 2016, stánok č. 4517 v Houstone, USA.   

04.05.2015Deň otvorených dverí v PSL

Deň otvorených dverí v PSL

Na deň 1. mája 2015 zorganizovala spoločnosť PSL pre svojich súčasných i bývalých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov už tradičný Deň otvorených dverí. V...

Výrobný program

Valivé ložiská

Valivé ložiská

Štandardné a špeciálne valčekové, kuželíkové a súdkové ložiská

Otoče

Otoče

Široký sortiment otočí do veľkosti vonkajšieho priemeru až 4000 mm

Integrované prevody

Integrované prevody

Rozmerové a typové rady pre rôznorodé aplikácie

Ložiská so skríženými kuželíkmi

Ložiská so skríženými kuželíkmi

Typový rad ložísk pre veľmi presné aplikácie

Opracované krúžky

Opracované krúžky

Krúžky do veľkosti vonkajšieho priemeru až 4000 mm

Valčeky

Valčeky

Rozmerový sortiment do veľkosti vonk. priemeru až 140 mm